pondělí 22. dubna 2013

Souboj vůlíTedy mé a obchodníků lstivě poskytujících slevy. Opět jsem trapně prohrála. Nyní potřebuji větší byt, děkuji pěkně.6 komentářů:

 1. Oplacim tvoji navstevu. :)

  Moc me pobavil popis tveho blogu. Taky nemam pocit, ze svetu sdeluju neco preborneho, ale je prijemny si mylenky pro pozdejsi dny zaznamenavat. Nase oblibene cinnosti jsou navic totozne. :)

  A novych knih se bojim, jak cert krize. Uz takhle nam v byte jednu stenu zabira knihovna a knihy okupuji i pulku sklepa. At zije Mestska knihovna!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pilně navštěvuji! Ale hromadění knih je jakási zlá posedlost, asi jako někdo shromažďuje boty. Nu, až úplně přestanou stačit dvěma řadama zaplněné regály z Ikey, pořídíme něco na míru přes celou stěnu. Pak už vážně nevím. Snad to podlaha vydrží, tuhle jsem někde četla, jak jest nebezpečné rekonstruování koupelen, že to na tu váhu nejni dimenzované, tak abychom jednou stropem nenavštívili sousedku pod náma...

   Vymazat
 2. Stížnost z lidu: hřbety jsou nečitelné...:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ginzburg: Benandanti
   Jestřáb: Brno - Můj Amarcord v čase zatmění (klasická "no nekupte to, za ty peníze)
   Rodenová: Bylo mi patnáct
   Hall: Čelisti slov
   Lavalová: Dnes nehlásili žádné popravy (dost pozoru hodný deník z okupace)
   Biebl: Dobrodruh
   Eberle: Dopisy Hitlerovi
   Bernhard: Mráz
   Littel: Suché a vlhké (must read, něco mezi kognitivní lingvistikou a psychoanalýzou fašistického jazyka)
   Kolář: Svědek - Skvosty poezie

   A ta Nigella Lawsonová je asi čitelná, bude se vařit. Lstivý Kosmas mi navíc poslal do mailu, že když si objednám za teď už nevím kolik, tak mi stovku odpustěj. Lumpové jsou to, zločinci, na žebrotu by jednoho přivedli...

   Vymazat
 3. Jo, koukám, že kněh je méně než seznamu. Už bylo něco očítáno:)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc pěkné, děkuji, obzvláště na Littela se cítím být velmi nalákána. Pořídím, až bude více času na čtení. A ten čas se blíží!

  OdpovědětVymazat